و باز هم گذشته ها . . . .

و باز هم گذشته ها . . . .

این بار خیلی دور تر، با عکسهایی که همنورد عزیزمون جناب آقای نبی خانی از صعودی که با دو نفر از دوستانشون به قله توچال داشتند خدمتتون رسیدم. که جا داره در حال صعود سالها پیششون رو بهشون تبریک بگم، به خاطر عکسها ازایشون تشکر کنم و براشون آرزوی صحت، سلامت و طول عمر کنم.

امیدوارم از دیدن این عکسهای ارزشمند لذت ببرید. عکسهایی که توچال را در سالها پیش یعنی سال ۱۳۴۸ هجری شمسی نشان می دهد.

اما برای بدست آوردن هر چیز با ارزشی باید زحمت کشید. حالا به خاطر احترام به ارزش این عکسها اونا رو در قالب یک آلبوم قرار میدم که برای دیدنشورن باید اینجا رو کلیک کنید. 

فقط یک توضیح راجع به عکسها اینکه: جناب آقای نبی خانی با لباس سفید و ریش در عکس ها حضور دارند.

/ 3 نظر / 25 بازدید
سيد جواد سقا رضوي

سلام بر مهرداد عزيز و سلام به روحيه بالاي تو كه نشات گرفته از روح بلند كوهستاني توست كه پيشكسوت ها و ريش سفيد ها را فراموش نميكني عكسهاي بسار زيبائي بود و با تشكر از جناب نبي خاني . با توجه به برنامه هفته جاري كه راهپيمائي مسير جاغرق به درود مي باشد مطالبي را در خصوص اين دو منطقه زيباي رشته كوه بينالود برايت ارسال مينمايم ابتدا در خصوص روستاي جاغرق :

سيد جواد سقا رضوي

باز هم از جناب نبي خاني به خاطر عكسهاي زيبايشان تشكر مي كنم. حالا اين سوال را از شما دارم : وقتي به عكسهائي نگاه مي كني كه مربوط به يك سال قبل از به دنيا آمدنت باشه چه حالي بهت دست مي ده ؟ اينو الان فقط من ميتونم بگم.

عليزاده

با سلام من خيلی مشتاقم به ادامه فعاليت در گروه گرم شما. اما متاسفانه مدتی است در ناحيه کشکک زانو احساس درد ميکنم که به دستور پزشک فعلا از حرکت در مسيرهای ناهموار منع شدم. اگه دعا کنين سلامتی برگرده يه پايه ثابت ميشم. قربانتان م ر عليزاده