ادامه آشنایی با گروه

گروه ما تاسیس شده سال ۱۳۸۵ است. البته گروه در این تاریخ به ثبت رسمی هیئت کوهنوردی رسیده است. در ما قبل این تاریخ نیز گروه فعالیتهای زیادی از قبیل کوهنوردی٬ برنامه های متعدد تفریحی ـ ورزشی٬ سفرهای خانوادگی و ... داشته است. هم اکنون نیز پس از گذشت یک سال از ثبت رسمی٬ گروه این فعالیت ها را با جدیت ادامه می دهد تا بتواند گامی هر چند کوچک در ترویج فرهنگ کوهنوردی و دوستی با طبیعت بردارد٬ و سلامت جسمی و روحی خانواده ها را با بهره گیری از این ورزش مفرح٬ آشنا با طبیعت٬ و مملو از خدا شناسی ارتقا داده و قوت بخشد. 

برنامه های کوهنوردی گروه در قالب یک برنامه سه ماهه توسط هیئت مدیره تهیه و تنظیم می گردد و در اول هر فصل به اعضای گروه داده می شود.

روزهای دوشنبه در ساعت ۸:۳۰ شب اعضای گروه برای انجام ورزش در پارک ملت مشهد مقدس گرد هم جمع می آیند. و پس از ساعتی دویدن و انجام حرکات ورزشی شام را در کنار یکدیگر صرف می کنند(البته در شبهای تابستانی) و در دیگر ایام سال به صرف چای بسنده می کنند.

صبح روزهای یکشنبه٬ و چهارشنبه ورزش صبحگاهی گروه در پارک ملت و پارک کوهسنگی برگزار میگردد٬ و در روزهای جمعه هر هفته برنامه کوهنوردی گروه به طور منظم انجام میشود. و صبح روز دوشنبه نیز یک مسیر پیاده روی به سمت حرم مطهر برای عرض ارادت به محضر حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)٬به عنوان برنامه زیارتی گروه انجام می شود. معمولا برنامه های صبحگاهی در ساعت ۵ یا ۵:۳۰ دقیقه اجرا می شود.

/ 2 نظر / 21 بازدید
سيدمحمودرضوی راد

اززحمات شمادوستان عزیزدرصعودبه شیربادمتشکرم بامیددیداردرصعودهای آتی

مهرداد زهتاب

با تشکر از شما و حضور محترمتان. به اميد اينکه در برنامه های آينده کنارمان باشيد.