تقدير به همراه گله از يک همنورد

باز هم جا داره از جناب آقای رضوی به خاطر حضور فعالشون در وبلاگ و مطالب ارزشمندشون کمال تشکر رو داشته باشم. اما سید بزرگوار از شما تمنای اینو دارم که ما رو از خودتون و خودتونو از ما بدونین. این گروه متعلق به تمام کسانی است که درش شرکت و فعالیت داشته باشن. آقا سید خواهشا با به کار بردن واژه گروه(تون) دل ما رو نشکن. دوست دارم٬ نه بهتره بگم (دوست داریم) ما رو قابل بدونی٬ به جای استفاده از ضمیر (تون)٬ با استفاده از واژه گروه(مون)  سر افرازمون کنی.

راستی جاتون این هفته بالای قله شیرباد خالی بود. با آرزوی دیدار شما در برنامه های آتی.

/ 2 نظر / 21 بازدید
سيد جواد سقا رضوی

ضمن عرض سلام و آرزوی سلامتی برای مهرداد عزيزم و کليه اعضای گروه خوب توانا عارضم خدمت همه شما بزگواران که اين باعث افتخار برای اين حقير می باشد که خود را به عنوان يک عضو کوچک در جمع شما بزرگان محسوب نمايم و از اين همه لطف و محبتی که به اين حقير داری تشکر و قدردانی می نمايم و خود را لايق اين همه محبت نميبينم . به امید ديدار در آينده نزديک ضمنا خبرهای شیرباد این هفته را هم از دوست عزيزم آقای پژند جويا بودم و آرزوی سلامتی کامل برای دوست عزيزی که گويا اتفاق خاصی برایش افتاده بود و به حمدلله به خير گذشته بود را هم شنيدم

مهرداد زهتاب

در آغاز عرض کنم سلام از ماست آقا سيد.حضور گرم شما باعث دلگرمی مونه. در ثانی گروه پذيرای شما بزرگواراس.به شخصه همنوردی با شما٬ عباس آقای خضرائی منش٬ آقای جلالیان و دیگر بزرگواران اداره صنایع دفاع باعث افتخار من است. و در آخر هم در خصوص حال حسين آقای نجاتی بايد بگويم ايشان بحمد الله سلامت هستند فقط کمی ضعف دارند که به ياری خدا برطرف شدنی است. واققا بايد متشکر اول خداوند و سپس همياری٬ همدلی و همفکری تمام اعضای گروه بود که ايشان را از مرگ حتمی نجات دادند.