قدر دانی

به نام خدا

با تشکر از تمامی عزیزان و بزرگانی که به ما سر میزنند و ما را از نظرات گرانبهای خودشون بی نصیب نمی گذارند. اول از جناب آقای سید جواد رضوی به خاطر شعر زیبایی که از استاد شهریار در قسمت نظرات وب قرار داده بودند کمال تشکر رو دارم. و برای اینکه این قدر دانی رو عملا ثابت کنم٬ برای تکمیل شکوه دماوند این شعر زیبا رو در زیر عکسش قرار میدم.

لازم می دونم یه توضیح اجمالی درباره گروه بدم:

گروه ما رو می شه گردشگری ـ خانوادگی ـ کوهنوردی نامید.چون علاوه بر اینکه ما هر جمعه یک برنامه کوهنوردی داریم و طی ایام هفته نیز برای حفظ آمادگی بدنی اعضای گروه برنامه های ورزشی گوناگونی از قبیل:( ورزش صبحگاهی -‌ نرمشهای آمادگی جسمانی ـ ‌و دو های صحرا نوردی) داریم٬ در اغلب ایام تعطیل از جمله عید نوروز مسافرتهای مختلفی به اکثر استانهای کشور که اغلب با صعود به یک قله مهم آن منطقه همراه است٬ داریم که طی این مسافرتها عزیزان همراه از مناطق دیدنی ـ و جاذبه های گردشگری‌ ـ دیدن می کنند٬ با مراکز خرید ـ و پارکهای جنگلی آشنا میشوند٬  و به این ترتیب خانواده ها در جوی صمیمی و سالم٬ در کنار یکدیگر از این تفریحات استفاده کرده و لذت می برند. ان شاء الله در پستهای آینده توضیحات کاملتری راجع به قوانین گروه٬ آدرس و ... را به حضور بازدید کنندگان محترم خواهم رساند.

با تشکر و به امید دیدار

/ 1 نظر / 22 بازدید
سيد جواد سقا رضوی

پیشاپیش ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا و در پايان ضمن آرزوی سلامتی و شادابی برای تو و کليه اعضای گروه خوب توانا از خداوند متعال برای همگی تان بهروزی و پيروزی را در کليه مراحل زندگی خواستارم