مجمع عمومی
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٩/۳٠  

با سلام وعرض تبریک و تهنیت به مناسبت عید سعید قربان با خرسندی اعلام می کنم اولین مجمع عمومی گروه به شایستگی در خور توجه و با استقبال اعضای محترم گروه انجام شد.

همونطور که در پست های قبلی اعلام کرده بودم این مراسم امروز جمعه مورخ   ۳۰/۹/۱۳۸۶ در سالن اجتماعت امام رضا(ع) پارک ملت مشهد مقدس با حضور گرامی جناب آقای براتی دبیر محترم هیئت کوهنوردی استان خراسان رضوی برگزار شد.

همین جا در آغاز سخن جا داره از جناب آقای براتی که با صرف وقت گرانبهایشان رونق بخش مراسم ما بودند و با حضور گرم و محترم خودشان اسباب سرافرازی ما را فراهم کردند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

این مراسم با حضور بیش از ۸۰ نفر از اعضای گروه انجام شد. لازم میدونم اینو بگم، امروز مصادف با عید سعید قربان و صولانی ترین شب سال یعنی شب یلدا بود که به خاطر همین عده ی کثیری از دوستان به علت در گیری های خاص این روز نتونستن ما رو در اجرای این مراسم با شکوه همراهی کنن. در هر صورت جای این عزیزان خالی بود.

اما درباره حضار که با حضور گرم و صمیمیشون مجلس امروز رو همراهی کردن باید تشکر ویژه ای ازشون در همین جا بکنیم. با بهترین آرزوها برای سلامتی و موفقیت این عزیزان ازین جمع سپاسگذاریم.

از جناب آقای امامی که زحمت اجرای برنامه به گردن ایشون بود و به طور شایسته ای از پس انجام این مهم برآمدند هم کمال تشکر رو دا ریم.

خب پس از این مقدمات نوبت به گزارش اجمالی بر برنامه امروز میرسد.

برنامه در ساعت ۹:۳۰ صبح به شرح ذیل آغاز و انجام شد:

 1. تلاوت کلام الله مجید توسط جناب آقای بخشایش

 2. گزارش عملکرد یکساله و مرور اجمالی بر تاریخچه گروه توسط جناب آقای مهندس شاهرودی

 3. ایراد سخنرانی توسط  جناب آقای فتحی

 4. قرائت قطعه ادبی بسیار زیبا در رابطه با موضوع کوهستان، کوهنورد٬ و جذابیت کوهنوردی در کنار یکدگر٬ توسط سرکار خانم شاهرودی.  (قریحه ادبی و سرشار ایشان در تنظیم این متن زیبا و قرائت آن ما را شگفت زده کرد، در ضمن اینکه فضای روح افزایی بر جو مراسم حاکم کرد. از صمیم قلب بابت این ذوق هنری به ایشان تبریک می گو ییم.)

 5. اخذ آرا توسط هیئت رئیسه جلسه که متشکل از بانوان گرامی، خانم ها: علیپور(رئیس)، نبی خانی(معاون)، پژند(بازرس) و علیخواه(منشی) بود.(از زحمات ایشان نیز در طول اجرای جلسه کمال تشکر را داریم.)

 6. پذیرایی از حضار با کیک و شیر کاکائو

 7. جمع بندی و اعلام نتایج انتخابات که به شرح زیر است:

نتایج انتخابات: (به ترتیب میزان رأی)

 1. جناب آقای شاهرودی        ۶۶ رأی

 2. جناب آقای فتحی              ۶۴ رأی

 3. جناب آقای زهتاب             ۶۱  رأی

 4. جناب آقای نبی خانی        ۵۴  رأی

 5. جناب آقای پژند                 ۴۹ رأی

 6. جناب آقای طوسی            ۳۶ رأی

 7. جناب آقای بخشایش          ۳۱ رأی

بازرسین:

 1. جناب آقای احمدی            ۴۴ رأی

 2. جناب آقای عظیم زاده        ۴۱ رأی  

و به این ترتیب با مشخص شدن نتیجه انتخابات مراسم اولین مجمع عمومی سالانه گروه کوهنوردی توانا به پایان رسید. ضمن اینکه در حدود ۴۵ نفر از حضار برای صرف ناهار در کنار یکدیگر به رستوران رفتند.

این هم یک عکس از اجرای مراسم:

عکس:شاهرودی

ان شاءالله در آینه نزدیک عکسهای بیشتری ازین برنامه روی وبلاگ خواهم گذاشت.