ادامه آشنایی با گروه
ساعت ٤:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۸/۳٠  

گروه ما تاسیس شده سال ۱۳۸۵ است. البته گروه در این تاریخ به ثبت رسمی هیئت کوهنوردی رسیده است. در ما قبل این تاریخ نیز گروه فعالیتهای زیادی از قبیل کوهنوردی٬ برنامه های متعدد تفریحی ـ ورزشی٬ سفرهای خانوادگی و ... داشته است. هم اکنون نیز پس از گذشت یک سال از ثبت رسمی٬ گروه این فعالیت ها را با جدیت ادامه می دهد تا بتواند گامی هر چند کوچک در ترویج فرهنگ کوهنوردی و دوستی با طبیعت بردارد٬ و سلامت جسمی و روحی خانواده ها را با بهره گیری از این ورزش مفرح٬ آشنا با طبیعت٬ و مملو از خدا شناسی ارتقا داده و قوت بخشد. 

برنامه های کوهنوردی گروه در قالب یک برنامه سه ماهه توسط هیئت مدیره تهیه و تنظیم می گردد و در اول هر فصل به اعضای گروه داده می شود.

روزهای دوشنبه در ساعت ۸:۳۰ شب اعضای گروه برای انجام ورزش در پارک ملت مشهد مقدس گرد هم جمع می آیند. و پس از ساعتی دویدن و انجام حرکات ورزشی شام را در کنار یکدیگر صرف می کنند(البته در شبهای تابستانی) و در دیگر ایام سال به صرف چای بسنده می کنند.

صبح روزهای یکشنبه٬ و چهارشنبه ورزش صبحگاهی گروه در پارک ملت و پارک کوهسنگی برگزار میگردد٬ و در روزهای جمعه هر هفته برنامه کوهنوردی گروه به طور منظم انجام میشود. و صبح روز دوشنبه نیز یک مسیر پیاده روی به سمت حرم مطهر برای عرض ارادت به محضر حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)٬به عنوان برنامه زیارتی گروه انجام می شود. معمولا برنامه های صبحگاهی در ساعت ۵ یا ۵:۳۰ دقیقه اجرا می شود.


 
قوانين گروه
ساعت ۱:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۸/٢٩  

همون طور که قولش رو داده بودم شما عزیزان رو با قوانین گروه بیشتر آشنا میکنم.برای همین هم تصویری از آئین نامه گروه رو در زیر قرار میدم:

 

و این هم مدارک مورد نیاز:

و در آخر تصویر فرم ثبت نام رو هم ملاحضه بفرمایید:


 
قدر دانی
ساعت ۳:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۸/٢۳  

به نام خدا

با تشکر از تمامی عزیزان و بزرگانی که به ما سر میزنند و ما را از نظرات گرانبهای خودشون بی نصیب نمی گذارند. اول از جناب آقای سید جواد رضوی به خاطر شعر زیبایی که از استاد شهریار در قسمت نظرات وب قرار داده بودند کمال تشکر رو دارم. و برای اینکه این قدر دانی رو عملا ثابت کنم٬ برای تکمیل شکوه دماوند این شعر زیبا رو در زیر عکسش قرار میدم.

لازم می دونم یه توضیح اجمالی درباره گروه بدم:

گروه ما رو می شه گردشگری ـ خانوادگی ـ کوهنوردی نامید.چون علاوه بر اینکه ما هر جمعه یک برنامه کوهنوردی داریم و طی ایام هفته نیز برای حفظ آمادگی بدنی اعضای گروه برنامه های ورزشی گوناگونی از قبیل:( ورزش صبحگاهی -‌ نرمشهای آمادگی جسمانی ـ ‌و دو های صحرا نوردی) داریم٬ در اغلب ایام تعطیل از جمله عید نوروز مسافرتهای مختلفی به اکثر استانهای کشور که اغلب با صعود به یک قله مهم آن منطقه همراه است٬ داریم که طی این مسافرتها عزیزان همراه از مناطق دیدنی ـ و جاذبه های گردشگری‌ ـ دیدن می کنند٬ با مراکز خرید ـ و پارکهای جنگلی آشنا میشوند٬  و به این ترتیب خانواده ها در جوی صمیمی و سالم٬ در کنار یکدیگر از این تفریحات استفاده کرده و لذت می برند. ان شاء الله در پستهای آینده توضیحات کاملتری راجع به قوانین گروه٬ آدرس و ... را به حضور بازدید کنندگان محترم خواهم رساند.

با تشکر و به امید دیدار